Інвертор ДБЖ NetPRO Home 700 (700VA/500W, 12V/15A)
Новий товар
Тип: Off-line / Потужність 500 Вт / Пуск: 1000 Вт / Напруга АКБ: 12В / Зарядний струм: 15А
Детальніше
Наявність: Наразі товар відсутній
оновлено 11.05.2026
Порівняти
Додати до списку бажань
  • Нова Пошта
    Дата прибуття: 17 May 2026
    Вартість: уточнюйте
  • Самовивіз, безкоштовно
    Дата видачі: 15 May 2026
    Вартість: безкоштовно
  • Готівка
    Оплата товару при отриманні в офісі
  • По рахунку
    Безготівкова оплата на банківський рахунок, ФОП без ПДВ
  • Переказ на рахунок IBAN
    Оплата за банківськими реквізитами ФОП
  • Післяплата
    Оплата при отриманні товару у відділенні транспортної компанії, передплата
  • Змішана
    По домовленності
  • 24 міс. від виробника
  • Обмін або повернення товару протягом 14 днів
  • Чиста синусоїда на виході.
  • Широкий діапазон вхідної напруги для побутової техніки та персональних комп'ютерів.
  • Можливість вибору зарядного струму (10А/15А).
  • Автоматичний перезапуск під час відновлення змінного струму.
  • Захист від перевантаження та короткого замикання.
  • Сумісність з генераторами та комп'ютерними пристроями.
  • Інтелектуальна конструкція зарядного пристрою для оптимальної роботи акумулятора.
  • Функція холодного запуску.
Виробник NetPRO UPS
Тип інвертораРезервне (Off-Line)
Кількість фаз1
Номінальна потужність навантаження, Вт (ВА)500
Форма вихідної напругиЧиста синусоїда
Вихідна напруга АКБ, В12
Максимальний струм заряду, А15
Час перемикання, мс10
Клас потужності гібридного інвертора, Втдо 800
ККД90
Ступінь захистуIP20
Вага, кг4,5
Гарантія, міс24
Супутні товари
    Відгуки
    Написати відгук