Сонячна батарея Risen RSM40-8-410M TITAN Half-cell, потужність 410Вт, напруга 24В, тип монокристалічний кремній. Рама виконана з анодованого алюмінію. Захист фотоелектричного модуля: покриття у вигляді подвійного ламінату, загартованого ARC скла зі світлопропусканням 100% і товщиною в 3 міліметри. Фотомодулі піддаються кваліфікаційним випробуванням відповідно до міжнародних стандартів IEC61215. Клас вологостійкості IP65.
Особливості панелей Risen RSM40-8-410M TITAN:
Кваліфікаційні випробування фотоелектричних панелей IEC61215 включають наступне:
| Виробник | Risen |
| Тип модуля | Монокристал |
| Напруга, В | 24 |
| Потужність, Вт | 410 |
| Напруга при макс. потужності, В | 34,89 |
| Струм при макс. потужності, А | 11,76 |
| Напруга холостого ходу, В | 41,9 |
| Тип конекторів | MC4 |
| Відхилення потужності | 0/+5, Вт |
| Коефіцієнт втрати потужності (температурний), %/°C | -0,34 |
| Вага, кг | 21 |
| Гарантія, міс | 144 |
Система кріплення фотомодулів на плоску покрівлю…
Ступінь захисту: IP 40; Спосіб монтажу: Монтаж на…
Тип: CH; Номінальна напруга DC: 1000В;…
MC4 конектори пара (мама+папа) 4/6 мм.кв.,…
Роз'єднувач для запобіжників ETI EFH 10 2P 25A…