Сонячна батарея JinkoSolar JKM280M-60-V 5BB Збільшити для перегляду
Новий товар
Тип сонячної батареї: монокристалічна / Потужність: 280Вт / Напруга: 24В
Детальніше
Наявність: Наразі товар відсутній
оновлено 11.05.2026
Порівняти
Додати до списку бажань
  • Нова Пошта
    Дата прибуття: 17 May 2026
    Вартість: уточнюйте
  • Самовивіз, безкоштовно
    Дата видачі: 15 May 2026
    Вартість: безкоштовно
  • Готівка
    Оплата товару при отриманні в офісі
  • По рахунку
    Безготівкова оплата на банківський рахунок, ФОП без ПДВ
  • Переказ на рахунок IBAN
    Оплата за банківськими реквізитами ФОП
  • Післяплата
    Оплата при отриманні товару у відділенні транспортної компанії, передплата
  • Змішана
    По домовленності
  • 12 міс. від виробника
  • Обмін або повернення товару протягом 14 днів
JinkoSolar є світовим лідером в області сонячної промисловості.
Jinko Solar JKM280M
Сонячна батарея JKM280M-60-V 5BB Eagle, потужність 280 Вт, напруга 24В, тип монокристалічний кремній. Рама виконана з анодованого алюмінію. Захист фотоелектричного модуля: покриття у вигляді подвійного ламінату, загартованого скла товщиною 3,2 міліметри. Фотомодулі піддаються кваліфікаційним випробуванням відповідно до міжнародних стандартів. Клас вологостійкості IP67. Термін служби 25 років.
  • Максимальна напруга 1500 В.
  • Модулі Eagle проходять PID тест (перевірка втрати потужності за допомогою тесту PID).
Jinko Solar JKM280M
Виробник Jinko Solar
Тип модуляМонокристал
Напруга, В24
Потужність, Вт280
Напруга при макс. потужності, В31,8
Струм при макс. потужності, А8,81
Напруга холостого ходу, В38,6
Струм короткого замикання, А9,49
Тип конекторівMC4
Відхилення потужності±3%
Коефіцієнт втрати потужності (температурний), %/°C-0,40
Вага, кг19
Гарантія, міс12
Відгуки
Написати відгук