Зменшена ціна! Мережевий інвертор Afore HNS4000TL Збільшити для перегляду
Мережевий інвертор Afore HNS4000TL 4кВт
00853
Новий товар
Тип: On-Grid / Потужність: 4000 Вт / Напруга 220В / 2 MPPT / Напруга вх.: 120-550
Детальніше
Наявність: Наразі товар відсутній
Бонуси за цей товар не нараховуються, тому що на нього діє знижка.
оновлено 11.05.2026
-10%
Порівняти
Додати до списку бажань
  • Нова Пошта
    Дата прибуття: 16 May 2026
    Вартість: уточнюйте
  • Самовивіз, безкоштовно
    Дата видачі: 14 May 2026
    Вартість: безкоштовно
  • Готівка
    Оплата товару при отриманні в офісі
  • По рахунку
    Безготівкова оплата на банківський рахунок, ФОП без ПДВ
  • Переказ на рахунок IBAN
    Оплата за банківськими реквізитами ФОП
  • Післяплата
    Оплата при отриманні товару у відділенні транспортної компанії, передплата
  • Змішана
    По домовленності
  • 120 міс. від виробника
  • Обмін або повернення товару протягом 14 днів
Мережевий інвертор - пристрій що перетворює електричний струм від сонячних батарей безпосередньо в мережу 220В. Мережевий інвертор постійно "підмішує" ток від сонячних батарей у внутрішню електричну мережу. Тим самим ви споживаєте менше електроенергії із зовнішньої електричної мережі на величину потужності виробленої сонячними батареями. Мережеві інвертори мають особливість - вони не акумулюють електроенергію на відміну від ДБЖ.
Мережевий інвертор 4кВт Afore HNS4000TL
Максимальна ефективність наших інверторів становить 98%. Зручна збірка та інтерфейс,
(Аналогічні виробники надають гарантію 5 років!)
Типова схема підключення для всієї системи PV:
1. Масив PV: Постачає струм DC до інвертора.
3. Запобіжник DC: струм в панелі / ланцюзі DC не може перевищувати   25 А.
4. Запобіжник AC: для інвертора Afore HNS4000TL має номінальний струм 32 А.
5. LPS: захист від блискавки, застосовується до таких опцій:
6. Довжина кабелю між інвертором та розподільчою коробкою повинна бути не менше 5 метрів.
Мережевий інвертор Afore HNS4000TL перетворює постійний струм в змінний з максимальною ефективністю 98%, ККД пошуку точки максимальної потужності (MPPT) до 99,9%. Клас напруги 220В. Має 2 MPPT загальною потужністю 4200 Вт по DC, також вбудований вимикач постійного струму (опціонально) для більшої безпеки.
On grid інвертор Afore HNS4000TL має такі особливості:
  • підтримка Ethernet (WiFi), для можливості моніторингу і налаштування
  • звукове оповіщення про стан інвертора
  • відповідає європейськими та азіатсько-тихоокеанським нормами безпеки
  • підходить для зовнішнього виконання
Виробник Afore
Тип інвертораМережевий
Кількість фаз1
Кількість MPPT трекерів2
Кількість фаз в мережі1
Макс. вхідна потужність DC від СБ, Вт4200
Діапазон напруги DC від СБ, В120 - 550/360
Макс. струм від СБ на кожен вхід, А16
Макс. вихідна потужність AC, Вт4000
Макс. вихідний струм, А18
Максимальна ефективність,%98
Ефективність MPPT, %99,9
Ступінь захистуIP65
Вага, кг17
Гарантія, міс120
Супутні товари
Відгуки
Написати відгук