ДБЖ Luxeon IPS-1000S 24В Збільшити для перегляду
ДБЖ Luxeon IPS-1000S 24В
01053
Новий товар
Тип: Off-line / Потужність 1000 Вт / Пуск: 2000 Вт / Напруга АКБ: 24В
Детальніше
Наявність: Наразі товар відсутній
оновлено 11.05.2026
Порівняти
Додати до списку бажань
  • Нова Пошта
    Дата прибуття: 16 May 2026
    Вартість: уточнюйте
  • Самовивіз, безкоштовно
    Дата видачі: 14 May 2026
    Вартість: безкоштовно
  • Готівка
    Оплата товару при отриманні в офісі
  • По рахунку
    Безготівкова оплата на банківський рахунок, ФОП без ПДВ
  • Переказ на рахунок IBAN
    Оплата за банківськими реквізитами ФОП
  • Післяплата
    Оплата при отриманні товару у відділенні транспортної компанії, передплата
  • Змішана
    По домовленності
  • 24 міс. від виробника
  • Обмін або повернення товару протягом 14 днів
Інновації
Сервіс
Джерело безперебійного живлення Luxeon IPS-1000S 24В характеризується вихідною потужністю до 1000 Вт, пусковий потужністю до 2000 Вт, напругою на АКБ 24 В ( що дозволяє економити на акумуляторах).
Max power
Потужність лінійки Luxeon IPS досягає від 100 Вт до 3000 кВт .
Особливості інвертора IPS-1000S 24В:
  • Напруга 24V.
  • Пускова потужність - 2 кВт.
  • Заряд АКБ.
  • Номінальна постійна потужність - 1 кВт.
  • ККД більше 90%.
  • Захист від перевантаження.
  • Захист від короткого замикання.
  • Захист від переразряда батареї.
  • Захист від підвищеної напруги батареї.
  • Мікропроцесорне управління.
  • Функція автоматичного перезапуску пристрою в разі спрацювання захисту.
  • Частота: 50ГЦ.
  • Євророзетки - 2шт .
  • Вхідна напруга - 21 - 28В.
  • Вихідна напруга 220В .
Інвертори Luxeon IPS 1кВт мають форму вихідного сигналу у вигляді меандру.
Використовуються для стабільного електропостачання такої вимогливої техніки як:
  • Комп'ютерне обладнання.
  • Принтери.
  • Факси.
  • Телевізори.
  • LCD-панелі.
  • Різної аудіо-відеотехніки яка не вимагає чистого синусоїдального струму.
Меандр
Виробник Luxeon
Тип інвертораРезервне (Off-Line)
Кількість фаз1
Форма вихідної напругиМодифікована синусоїда
Вихідна напруга АКБ, В24
ККД90
Ступінь захистуIP40
Вага, кг2,8
Відгуки
Написати відгук
ДБЖ Luxeon IPS-1000S 24В
ДБЖ Luxeon IPS-1000S 24В